ثبت محصول و رجیستر کردن آن

 

پس از نصب برنامه و بروز رسانی و کپی کردن فایل تنظمیات ، مسیر نصب برنامه بیلان روی کلاینت را باز کنید (پیدا کردن مسیر نصب برنامه) و فایل اجرایی به نام SerialNumber.exe را اجرا نمایید.

سپس "فرم ثبت شماره سریال محصول" طبق تصویر شماره (1) نمایش داده می شود.

 

 

روی دکمه ایجاد فایل (1) کلیک کنید. پس از آن فایلی با پسوند .reg در مسیر ایجاد می شود که مانند تصویر شماره (2) نام آن نمایش داده می شود.

 

وارد وب سایت پشتبانی شرکت طراحان سیستم شده و یک تیکت تحت عنوان "درخواست سریال" دردپارتمان درخواست سریال (قفل نرم افزار)" ثبت کرده و فایل .reg را ضمیمه تیکت و ارسال کنید.(راهنمای ارسال تیکت)

پس از دریافت فایل .log آنرا در مسیر نصب برنامه کپی کنید .

 

فایل SerialNumber.exe را دوباره اجرا نمایید و در صورتی که در قسمت نام کاربر اگر نام کاربر انتخاب است یعنی اینکه قبلاً برنامه روی این سیستم نصب بوده و کافی است دکمه ثبت را بزنید (3) و در صورتی که در قسمت نام کاربر نام کاربر انتخاب نیست کاربر مورد نظر را که می خواهید سیستم روی آن ثبت شود را انتخاب کرده و دکمه ثبت را بزنید.

 (پیشنهاد می شود قبل از انتخاب کاربر تیک جلوی نام کاربری را گذاشته تا فقط کاربرهای قابل ثبت به شما نمایش داده شود)

در صورتی که تیک جلوی نام کاربری را زده اید و در قسمت نام کاربر هیچ کاربری وجود ندارد یعنی اینکه ظرفیت سیستم ها پر می باشد.

نکته: در صورتی که زبان فارسی ویندوز نصب به هنگام اجرای فایل Serial Number با خطای زیر مواجه خواهید شد که می بایست نسبت به فارسی سازی ویندوز اقدام نمایید ، در این خصوص راهنمایی های لازم در قسمت  نصب فارسی ساز ویندوز  داده شده است.